Aktualności

Top 10 kobiet sportowych Gwiazdy

Sport w Indiach zawsze były utożsamiane z mężczyznami. Kobiety żyjące w tym kraju nie są zachęcani do aktywnego uczestnictwa w sporcie! Warunki kobiet w Indiach, którzy zajmują sporty są sub-par, gdy badamy ją szczeblu międzynarodowym. Poniżej znajduje się lista dziesięciu najlepszych żeńskich gwiazd w Indian sportu, którzy złożyli ten naród dumny, mimo wszystko.

1. Saina Nehwal:

Saina Nehwal jest również znany jako Złotka indyjskiego badmintona. Ona osiągnęła zenit swoich osiągnięć sportowych poprzez jej trzech najlepszych graczy w badmintona na świecie. Jej kariera rozpoczęła się w 2016 roku, gdzie zastrzelony na 5. Pozycji na liście graczy Świat Badminton. Zdobyła szwajcarskiego Otwarte Grand Prix Gold, Thai Otwarte Grand Prix złoto i indonezyjskiej Otwórz Super Series. Jej roszczenia do sławy na końcu wygrywa brązowy medal na olimpiadzie!

2. MC Mary Kom:

MC Mary Kom jest również znany jako „Million Rupia Baby” w Indiach. To trudne pani jest pięć mistrz świata w boksie, a także ma medal olimpijski brąz w jej kasie. Mary Kom jest pierwsza dama bokser, który zdobył brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Londynie dla Indii.

load...

3. Sania Mirza:

Sania Mirza wciąż pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Indian sportu! Ona jest jedyną kobietą twarz indyjskiej Tennis. Ta gwiazda sportu była i poza jej zawodzie od czasu do czasu z powodu poważnych urazów. Sania miały ogromny powrót na French Open ze swoim partnerem tenisowym Mahesh Bhupathi.

4. Mithali Raj:

Mithali Raj jest twarzą Indian Kobiet Cricket zespół i jest w rankingu numer jeden przez Światową Kobiet ICC Cricket Ocen!

5. PV Sindhu:

PV Sindhu jest wschodzącą gwiazdą w świecie badmintona! Ona już wywołał poruszenie w świecie sportu wraz z jej występu podczas London 2016 Olympics. Ona pokonał złoty medalista olimpijski Li Xuerui Chin podczas China Super Series Mistrz Turnieju i weszła do półfinału. Zrobiła go do panieńskiego finału Indian Grand Prix Złoty przypadku, gdy straciła do Yanjiao Jiang Chin. PV Sindhu jest mistrzem w Indiach i został półfinalistą w Malaysian Open. Ona z pewnością jest wschodzącą gwiazdą!

load...

6. Geeta phogat:

Geeta phogat to indyjski zapaśnik i pierwszy sportsmenka z kraju mieć kwalifikacje do Olimpiady. Ta dziewczyna zdobyła złoty medal w zapasach FILA Asian Olympic Qualification turniej, który odbył się w Ałmaty, Kazachstan w 2016 roku!

7. Deepika Kumari:

Deepika Kumari, łucznik ace ma rating światowej nr 2. Ten superstar zdobył złoty medal na 2014 Commonwealth Games w kategorii indywidualnej imprezy damskiej ponownie krzywej. Zdobyła kolejny złoty medal w tej samej konkurencji w kategorii zespołu! Deepika zakończył na 8. Pozycji podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, 2016 r.

8. Dipika Pallikal:

Dipika Pallikal jest pierwszym graczem squash z Indii, że wspiął się na 20 największych pozycji w ocenie WSA. Ta dziewczyna zdobył 3 tytuły wycieczek WISPA w roku 2015. Ona osiągnęła najlepszy ranking na pozycji 10 w roku 2016. Była również półfinalistą w Australian Open!

9. Tanya Sachdeva:

Stambuł Chess Olymiad widział powstanie Grandmaster Tanya Sachdeva. Zdobyła brązowy medal na Olimpiadzie w 2016 roku i nadal przynieść sukces jej kraju.

10. Sharmila Nicollet:

Sharmila Nicollet jest as indo-francuski golfista z Bangalore. Ta dziewczyna wykończone w 17. Miejscu w końcowej fazie Lalla Aicha wycieczek szkolnych, na Ladies European Tour. Wygrała kartę wynajęcia na 2017 r.

To smutna prawda, że ​​kobiety w Indiach są ciągnięte w dół przez różne konwencje i władz sportowych. Ważne jest, że są oni zachęcani do dostać się do sportów narodowych. Istnieje wystarczająco dużo zasobów w naszym kraju i możemy rzeczywiście tak się stało. Te sławna żeńskie gwiazdy sportu są wzorem do naśladowania dla młodych kobiet w całym kraju. Pozwól nam zachęcić nową generację gwiazd naśladować te wyłączniki ścieżki.